lek. wet. Monika Morawska

 DSC2278

Ukończyła Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie w 2013 roku, odbyła staż w dużej całodobowej klinice w Łodzi, a także staż w klinice Din Veterinarien w Helsinborgu w Szwecji.

Jest pasjonatem tego co robi, zwierzęta od zawsze jej towarzyszyły, oddała im serce i dzięki temu zawód który wykonuje przynosi jej niezwykła satysfakcję. W swojej pracy stara się rozumieć potrzeby zarówno pupili jak i właścicieli.

Już na studiach opiekowała się zwierzętami, pomagając schronisku dla zwierząt w Olsztynie, jako wolontariusz, organizator akcji pomocy dla zwierząt, domów tymczasowych, opiekun zwierząt dydaktycznych na wydziale.

Tak tez zdobyła pierwsze doświadczenia związane z lecznictwem małych zwierząt.

Prywatnie jest właścicielką psa Edka i  fretki Felka.

Z dziedzin weterynaryjnych interesuje się chorobami wewnętrznymi, stomatologia, chorobami tchórzofretek, behawioryzmem psów i kotów.

Ukończyła kursy: Blue Dog- dotyczący agresji wśród psów, brała udział w badaniach w Katedrze Diagnostyki Klinicznej dotyczącej IBD, gastroenterologii, a także uczestniczyła w wykładach firmy Mars Polska dotyczących żywienia zwierząt towarzyszących.