Uśmiech Pupila

Zapraszamy wszystkie zwierzaki na bezpłatną konsultację stomatologiczną.

Szczególnie psy małych ras (ważące do 10kg), bo taka wielkość predysponuje do odkładania się kamienia nazębnego i chorób przyzębia.

Czyli wszystkie yorki, pudle, jamniki, shih tzu, sznaucery miniaturowe i inne małe rasy koniecznie powinny mieć sprawdzony stan uzębienia, bo zdarza się, że już w drugim roku życia należy przeprowadzić zabieg sanacji jamy ustnej, aby nie dopuścić do utraty zębów i poważnych chorób dziąseł.
Nasi lekarze dokładnie zbadają jamę ustną psa lub kota (u kotów często dochodzi stanu zapalnego dziąseł jako reakcji alergicznej na płytkę nazębną) i doradzą, jak pielęgnować jamę ustną zwierzaka, aby jak najdłużej cieszyć się świeżym oddechem i zdrowymi zębami pupila.
Każdy pies przyprowadzony na badanie otrzyma w prezencie smaczny gryzak czyszczący zęby:)
 
A dla zwierząt, które będą wymagały przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia nazębnego, przygotowaliśmy promocyjne ceny:
- koty i małe psy (do 10kg)- 100zł (zamiast ceny regularnej 150zł)
- psy >10kg - 130zł (zamiast ceny regularnej 180-200zł)
 
Prosty test:
Proszę odchylić wargę psa i obejrzeć powierzchnię zębów- jeśli jest żółtawy nalot lub brązowo - czarny kamień albo wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach, to znak, że należy podjąć działania pielęgnacyjne lub lecznicze.

Zapraszamy do Przychodni "Pies Kudłaty".